Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přísňák a bijec žen Ektor se zalekl žaloby: Na Facebooku se přiznal ke lži a prchnul do Prachatic před dalším svědectvím svého řádění! A že to stojí za to!

Ektor je dost dobrej a kdo se na něj křivě podívá, ten to má spočítané.
Zdroj: Facebook Evy a Vaška

Po Josefu Rychtářovi druhý nejslavnější bijec opačného pohlaví v zemi – rapper Ektor – se konečně „chlapsky“ přiznal k napadení návštěvnice středečního mejdanu v klubu M1, kterou měl opakovaně udeřit a vláčet po podniku za nohy.

Přiznání učinil až poté, co ho usvědčil kamerový záznam, po kterém předvedl na své poměry neuvěřitelnou sebereflexi, když uznal, že slečnu skutečně „vyprovodil“ a že to „byla píčovina“.

Redakci se mezitím ozvala další svědkyně incidentu, která barvitě vylíčila scénu, při které celý podnik zíral, co vyjetý, pardon, rozjetý pseudodrsňák předváděl.

Svědectví přinášíme v plném znění:

„Celý večer jsem s kamarády seděla u vedlejšího stolu a sledovala, co se děje. Ektor tu dívku opakovaně urážel a snažil se ji vyhodit z baru. Vždycky, když kolem ní procházel, tak do ní strčil, později došlo i na facky. To nejhorší přišlo, když ji stáhl za nohu ze sedačky a přes celý bar ji vláčel po zemi. Držel jí nohu úplně zkřivenou a táhl ji silou ven, několikrát se během toho bouchla. Snažila se chytat různých věcí, ale proti němu neměla šanci. Ektor vypadal úplně nepříčetně. Venku zasáhli vyhazovači a Ektora drželo několik lidí. Před všemi tam po ní sprostě řval a snažil se dostat zpátky. Terezu mezitím kamarádi uklidňovali a drželi uvnitř v chodbě před klubem. Celá se třepala a brečela. Zaráží mě přístup vedení podniku, že Ektor už v ten den sice dovnitř nesměl, ale žádný trvalý zákaz nemá. Přitom pokaždé, když je problém, tak se do toho vloží a řeší to bitkou. Několikrát jsem ho mimo M1 potkala v K.U. baru nebo v Radosti a zaráží mě, že si vždycky dovoluje jenom na mladší nebo viditelně slabší. Natož na holku… Nevím, co bych vám mohla říct nového, spíš jsem chtěla potvrdit vaše články. Nechápu, že tomu jeho fanoušci nevěří, nebo píšou komentáře typu ‚dobře jí tak‘. Každý, kdo ho trochu zná, vám řekne, že je to vyhlášený rváč a hrozně arogantní člověk. A co se týče toho, jak se chová k holkám, myslím, že song Number 1 mluví za vše,“ píše čtenářka eXtra, se kterou nesouhlasíme pouze v tom, že podle nás Number 1 od Ektora není song, protože song by se měl rýmovat.

Napadená mezitím na základě lékařské zprávy, svědectví a zveřejněného kamerového záznamu připravuje na rappera trestní oznámení a žalobu na ochranu osobnosti za výroky na jeho facebookovém profilu.

A Ektor? V pátek odjel hrát do Prachatic, kde došlo k další kuriózní situaci. Známý rapper poprvé od dubna 2010 po koncertě nenapadl v místě žádnou dívku.

Související články

Další články