Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Přísná maminka Ornella Koktová: Děti mají nastavený časový režim, jinak bych se nevyspala, říká

+ Dalších 9 fotografií

Influencerka a podnikatelka Ornella Koktová vyrazila se svým synem Quentinem na slavnostní předpremiéru snímku ONEMANSHOW: The Movie. O syna Svena a dcerku Lilianne se mezitím postaral tatínek. Ornella přiznala, že momentálně si užívá letní, volnější prázdninový rozvrh a na režim dětí si nyní příliš nepotrpí. Přes školní rok je to samozřejmě jinak. Při příležitosti premiéry redakci eXtra.cz poskytla rozhovor a rozpovídala se právě o výchově, do rozhovoru se zapojil i syn. 

Ačkoli letní měsíce má podnikatelka a influencerka Ornella Koktová pracovně velmi nabité a jinak na tom není ani její manžel Josef Kokta, i tak si manželé užívají uvolněnější prázdninový režim, který dopřávají i svým dětem. Převážně pak již školou povinnému synovi Quentinovi. "Protože jsou prázdniny, máme volnější režim. Quentin teď chodí spát kolem půlnoci a nechávám ho spát třeba do 11, takže to je nejvyspalejší člen rodiny," rozpovídala se Ornella.

Přes školní rok si ale jako maminka zakládá na jiném režimu – a právě o výchově svých dětí se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz.

Děti mají časový režim

Ornella společně s desetiletým Quentinem vyrazila na slavnostní předpremiéru snímku ONEMANSHOW: The Movie. Projekce, na kterou vyrazili, přitom začínala až ve 22:00 hodin. To by přes školní rok neprošlo. "Přes školní rok je to jiné. On chodí spát v 9, máme pevný časový režim a je to super. Doporučuji ho všem," nechala se slyšet Ornella. O syna Svena a teprve dvouletou dcerku Lilianne se mezitím postaral tatínek.

Na zaslouženou dovolenou do zahraničí za odpočinkem se právě kvůli pracovním povinnostem chystá rodina až na podzim. Cestovat za sluníčkem a mořem navíc ani není důvod, rodinka si totiž užívá slunečních dní a vodních radovánek na Slapech, kde bydlí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy