Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Přísná doktorka z pořadu Jste to, co jíte: Kateřina Cajthamlová (60) změnila image

Kateřina Cajthamlová už není zrzka.
Zdroj: Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
proměna

Doktorka Kateřina Cajthamlová (60) prošla v posledních měsících radikální proměnou svého vzhledu. Nemilosrdná výživová poradkyně z pořadu Jste to, co jíte již není zrzka. Vlasy si nechala obarvit na přirozenější odstín a je dost pravděpodobné, že ani ti nejvěrnější fanoušci by ji dnes možná nepoznali. Redakce eXtra.cz přináší foto jako důkaz.

Herec Josef Dvořák uspořádal v rámci  křtu své nové knihy společenskou sešlost. Sedánek se sklenkou dobrého vína si nenechala ujít redakce eXtra.cz a řada legendárních českých osobností v čele s Ladislavem Županičem, Petrem Kostkou nebo vždy stylovými Přeučilovými. Kdo ovšem styl trošku postrádal, byl Pavel Nový, který vyrazil do společnosti v kraťasech, jak je jeho zvykem. Někdo by ovšem mohl lehce přehlédnout doktorku Kateřinu Cajthamlovou, která v posledních měsících radikálně změnila svou image.

Kateřina už není ohnivá zrzka

Nemilosrdná poradkyně z pořadu Jste to, co jíte si nechala odbarvit svou ohnivou hřívu, která dodávala jejímu looku další dávku přísnosti. V posledních měsících sází Kateřina na přirozenost, která jí sluší. Ve svých nových blond vlasech se dokonce nebojí ukázat šediny.

Kateřina se věnuje psychoterapii, fyzioterapii i poradenství ve výživě a životním stylu. Velmi vyhledávanou odbornicí se stala během účasti v primácké reality show Jste to, co jíte, kterým provázela spolu s dietologem Petrem Havlíčkem dlouhých šest let.

Kateřina se setkala s kritikou, když přibrala pět kilo

Po konci pořadu se na Kateřinu svalila i kritika, a to kvůli tomu, že nepatrně přibrala na váze.

"Je to jednoduché: přestala jsem kouřit. Je to už rok a půl. S přestávkami jsem kouřila deset let a ještě tři roky bude trvat, než se tělo dostane do původního stavu. Jsem velmi spokojená, protože teď autenticky získávám reakce, které jsem nikdy v životě nedostávala. Všímám si toho, jak se člověk, který víceméně mírně přibere, u mě je to jedna konfekční velikost, stává terčem útoků. To je neuvěřitelné. A to i terčem útoků lidí, kteří jsou intelektově velice postižení. A že oni jsou blbí, já jim přece taky neříkám," řekla před pár lety pro eXtra.cz s tím, že si ji lidé pamatují z dob, kdy byla "vychrtlá". "Bylo mi 43 let, byla jsem po rozvodu. A s tím to srovnávají," upřesnila.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy