Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Přišli a posadili všechny na zadek: Dva atleti v Talentu hazardovali se životem. Ve vzduchu!

Atleti oslnili nejen porotu.
+ Dalších 7 fotografií
V nejnovější řadě soutěže Česko Slovensko má talent můžete týden co týden spatřovat nové talenty. Naposled porotu a diváky ohromili dva atleti. Číslo, které předvedli bylo neuvěřitelné. Má to ale jeden háček. V minulosti už soutěžící s podobným vystoupením vyhráli. Mají ti letošní šanci na výhru?

V minulosti soutěž Česko Slovensko má talent vyhrálo duo s názvem Dae Men. Letos se v nejnovější řadě objevili soutěžící, jejichž číslo bylo podobné, ale přece se v něčem lišilo. Dva atleti s božskými těly v jednu chvíli snad hazardovali se životem nebo se to tak divákům mohlo zdát.

Nikdo nepochybuje, že číslo bylo pečlivě nacvičené, ale když byl v půlce vystoupení jeden atlet na zemi a druhý se o něj ve vzduchu opíral, všichni doslova trnuli strachy. Proč? Oba se totiž opírali pomocí hrotů mečů, což působilo skutečně hrozivě. Porota je s radostí pustila do dalšího kola. Člověk aby se bál, co předvedou příště.

Mohlo by vás zajímat

Další články