Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Přišla o rodiče i sebevědomí: Libuše doufá, že díky O 10 let mladší znovu začne žít

Zdroj: TV Nova
O 10 let mladší
Už ve středu v pořadu O 10 let mladší projdou radikálním restartem manželé Libuše (42) a Aleš (39). Oba jsou se sebou velmi nespokojení a chtějí změnu. Od proměny očekávají nejen návrat ztraceného sebevědomí, ale i zlepšení jejich manželství.

Na Libuši a Alešovi se podepsal těžký pracovní život, kvůli kterému bohužel utrpěl i život milostný. Libuše totiž pracuje na třísměnný provoz a Aleš vstává každý den ve dvě ráno. Nejvíce je trápí jejich vzhled.

Libuše si připadá jako šedá myška a manžel v ní tento pocit utvrzuje. „Je taková mouchy snězte si mě. Určitě bych chtěl, aby se jí zvedlo sebevědomí. Aby o sebe začala víc pečovat,“ prozradil svá přání Aleš.

Moderátorka Martina Randová v průběhu proměny odhalila hlavní důvod toho, proč si Libuška tak nevěří. „Jako malé mi umřel táta a pak, když sem byla v prváku, tak i maminka. A mně šlo to sebevědomí postupně dolů,“ odkryla smutné rodinné tajemství Libuška.

„Čekám, že do toho vztahu přijde nová energie a budeme si sebe zase víc vážit,“ slibuje si od měsíčního odloučení plného změn Aleš. Naplní se jeho slova? Objeví jejich manželství ztracenou jiskru? To uvidíte ve středu večer v pořadu O 10 let mladší.

Související články

Další články