Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Přišla o nohy i ruce, ale to ji nezastavilo: Velká bojovnice (5) se věnuje gymnastice

Zdroj: facebook
+ Dalších 8 fotografií
Neuvěřitelné
Holčička jménem Harmonie-Rose Allen (5) je opravdu velkou bojovnicí. Když jí bylo teprve 11 měsíců, postihla ji meningitida a museli jí amputovat všechny končetiny. Rose to nevzdala a nyní trénuje gymnastiku.

Harmonie-Rose Allen skolila v 11 měsících meningitida. Lékaři jí dávali desetiprocentní šanci na přežití, ale Rose je velká bojovnice a zvládla to. Museli jí však amputovat všechny čtyři končetiny a kousek nosu, aby se zbavila zánětu.

Ve třech letech udělala první krůčky za pomoci bionických nohou. V březnu tohoto roku se dokonce účastnila maratonu, který úspěšně zvládla. Pak přišla s návrhem, že by chtěla dělat gymnastiku.

Rodiče se toho zprvu trošku báli, ale pak ji vzali do třídy Gym Star. Harmonie byla ze začátku lehce nervózní, jenže to netrvalo dlouho a plně se do toho opřela. Trenéři se jí snaží se vším pomáhat, ale Rose si vždycky najde nějaký způsob, jak věci udělat po svém. Kruhy, trampolína, zkrátka nic, co by ji zastavilo. Je velmi statečná a ukazuje, že nic nemá své limity a překonat se dá úplně cokoliv. Podívejte se do fotogalerie na bojovnou Rose.

Související články

Další články