Pro Daru (44) loňský rok nebyl tím nejlepším, zemřel jí otec i dlouholetá kamarádka a manažerka Eva Skallová. Do toho všeho se musela vypořádávat s nemilou finanční situací. Podle magazínu Sedmička si v roce 2008 vzala sedmimilionovou půjčku na bydlení v Mukařově. Koupila docela ruinu, kterou chtěla zrekonstruovat a dát do kupy.

Jenže barabizna se v hnízdečko lásky neproměnila, protože se Dara rozešla s tehdejším partnerem Matějem Homolou. A tak se na svou investici trochu vykvákla a nechala ji ležet ladem. Od roku 2013 se dům snaží prodat za necelých pět milionů. Už dávno má totiž s Rytmusem nové hnízdečko lásky v Tuchoměřicích.

Chátrající nemovitost se jí však podařilo prodat až letos v únoru za 4 802 000 korun. A ať počítáme, jak počítáme, prodělala na tom minimálně dvě mega! Konečně tuhle nepříjemnost může smést ze stolu a začít novou kapitolu života.

Tu započne i s novým jménem na občance. Ona se totiž celou tu dobu nejmenovala podle svého populárního pseudonymu, ale Darina Gambošová (tušil tohle vůbec někdo?). Jméno si změnila na Daru Rolins již z kraje své kariéry, ale málokdo věděl, že ne oficiálně. Úředně k tomu došlo až teď. Proč to neudělala již dříve, není známo, ale člověk k takovému kroku asi musí dozrát do určitého věku. Ve věku už Dara je, tak tedy asi bylo konečně na čase.