Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Přišla o miliony a změnila si jméno! Dohnala krize středního věku i Daru?

Snad není Dara v krizi!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
Darinka Rolins nás neustále obšťastňuje roztomilými fotkami na svých sociálních sítích, ale jak už to tak bývá, není všechno zlato, co se třpytí! Zatímco její milý Rytmus prachy utrácí za telefonování ze zahraničí, protože nemá ani potuchy, co je to roaming, Dara prachy prodělává!

Pro Daru (44) loňský rok nebyl tím nejlepším, zemřel jí otec i dlouholetá kamarádka a manažerka Eva Skallová. Do toho všeho se musela vypořádávat s nemilou finanční situací. Podle magazínu Sedmička si v roce 2008 vzala sedmimilionovou půjčku na bydlení v Mukařově. Koupila docela ruinu, kterou chtěla zrekonstruovat a dát do kupy.

Jenže barabizna se v hnízdečko lásky neproměnila, protože se Dara rozešla s tehdejším partnerem Matějem Homolou. A tak se na svou investici trochu vykvákla a nechala ji ležet ladem. Od roku 2013 se dům snaží prodat za necelých pět milionů. Už dávno má totiž s Rytmusem nové hnízdečko lásky v Tuchoměřicích.

Chátrající nemovitost se jí však podařilo prodat až letos v únoru za 4 802 000 korun. A ať počítáme, jak počítáme, prodělala na tom minimálně dvě mega! Konečně tuhle nepříjemnost může smést ze stolu a začít novou kapitolu života.

Tu započne i s novým jménem na občance. Ona se totiž celou tu dobu nejmenovala podle svého populárního pseudonymu, ale Darina Gambošová (tušil tohle vůbec někdo?). Jméno si změnila na Daru Rolins již z kraje své kariéry, ale málokdo věděl, že ne oficiálně. Úředně k tomu došlo až teď. Proč to neudělala již dříve, není známo, ale člověk k takovému kroku asi musí dozrát do určitého věku. Ve věku už Dara je, tak tedy asi bylo konečně na čase.

Související články

Další články