Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Přišla na Moniku Štikovou krize středního věku? Randí s tímhle zajíčkem, který by jí klidně mohl dělat syna

Co říkáte na tenhle nový páreček?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
I přesto, že má Monika Štiková pětačtyřicet let, tak se jí na stará kolena začínají zapalovat lýtka. Protože se už pěkně dlouhou dobu cítila osamocená a dle jejích slov si jí manžel nevšímal, rozhodla se, že tohle nefunkční manželství ukončí. Místo toho si pořídila pěkně mladého zajíčka.

Nedávno proběhla zpráva, že se Monika Štiková (45) rozvádí se svým manželem Michalem Štikou. Jako důvod uvedla, že už necítí z jeho strany takovou lásku jako předtím a je opuštěná. Je až k neuvěření, že jejich vztah přestál tolik kotrmelců a zrovna tohle ho položí.

Když jsou dva takhle dlouho spolu, tak je přece nemůže nic rozdělit. No ale to neplatí v případě Moniky Štikové, která se rozhodla, že už dále nesnese být opomíjenou manželkou. Pokud jste si mysleli, že rozvodem jen vyhrožuje a hystericky kolem sebe kope a za chvíli ho vezme zpět, tak jste byli na omylu.

Máma Štiková to nejspíše myslí smrtelně vážně. Dokonce si za svého manžela našla už náhradu. A poměrně hodně mladou. Informoval o tom server Super.cz. „S někým jsem, to je pravda. A bydlíme spolu. Ale o koho jde, to vám neřeknu. S Michalem to bohužel už dál nešlo, pět let jsme vůbec nefungovali jako manželé, a to nejen po intimní stránce. Byla jsem už vlastně jen uklízečka. Ornella sama mi říkala, že jsem ještě moc mladá, abych se trápila v nefungujícím manželství,“ sdělila Monika.

Nový objev Moniky je sedmadvacetiletý zajíček Daniel M. Věkový rozdíl Moniku nejspíše netrápí a je ráda, že si jí někdo konečně všímá. Jak dlouho to tomuhle bizarnímu párečku vydrží, je ve hvězdách. Věkový rozdíl osmnáct let je totiž dost velký.

Související články

Další články