Nedávno proběhla zpráva, že se Monika Štiková (45) rozvádí se svým manželem Michalem Štikou. Jako důvod uvedla, že už necítí z jeho strany takovou lásku jako předtím a je opuštěná. Je až k neuvěření, že jejich vztah přestál tolik kotrmelců a zrovna tohle ho položí.

Když jsou dva takhle dlouho spolu, tak je přece nemůže nic rozdělit. No ale to neplatí v případě Moniky Štikové, která se rozhodla, že už dále nesnese být opomíjenou manželkou. Pokud jste si mysleli, že rozvodem jen vyhrožuje a hystericky kolem sebe kope a za chvíli ho vezme zpět, tak jste byli na omylu.

Máma Štiková to nejspíše myslí smrtelně vážně. Dokonce si za svého manžela našla už náhradu. A poměrně hodně mladou. Informoval o tom server Super.cz. „S někým jsem, to je pravda. A bydlíme spolu. Ale o koho jde, to vám neřeknu. S Michalem to bohužel už dál nešlo, pět let jsme vůbec nefungovali jako manželé, a to nejen po intimní stránce. Byla jsem už vlastně jen uklízečka. Ornella sama mi říkala, že jsem ještě moc mladá, abych se trápila v nefungujícím manželství,“ sdělila Monika.

Nový objev Moniky je sedmadvacetiletý zajíček Daniel M. Věkový rozdíl Moniku nejspíše netrápí a je ráda, že si jí někdo konečně všímá. Jak dlouho to tomuhle bizarnímu párečku vydrží, je ve hvězdách. Věkový rozdíl osmnáct let je totiž dost velký.