Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Přišla jste na to, že je vám nevěrný? Tady je 10 věcí, které musíte udělat

Nevěra se jednou za život dotkla každého z nás.
Láska je pěkně složitá záležitost. Občas se stane, že nám ten, kterého považujeme za pana božského prostě zahne. Přinášíme vám 10 věcí, které udělat, když to zjistíte.

1. Nepanikařte. Sedněte si v klidu na zadek a rozmyslete, co dál. Tím, že rozehrajete hysterickou etudu, nic nevyřešíte, naopak byste nevěrníka mohla utvrdit v tom, že vlastně neudělal nic tak hrozného.

2. Pokud máte opravdu dobrou kamarádku, které můžete důvěřovat, že vaše tajemství později nepoužije proti vám, svěřte se jí! Té pak můžete smrkat na rameno a nadávat na všechny mužské světa.

3. Sepište si plusy a minusy vašeho vztahu. Pokud převažují minusy, je to legitimní důvod k rozchodu. Pokud však máte víc plusových bodů, přemýšlejte o tom, jestli byste mu byla schopná odpustit.

4. Nehrajte žádné hry, ale zeptejte se ho na rovinu.

5. Pokud bude zatloukat, ale vy přesto máte jasný důkaz, hrajete přesilovku a on to moc dobře ví. Dřív nebo později to z něj dostanete. Otázka je, jestli v tomhle případě o jeho „přiznání“ vůbec stojíte.

6. Paradoxně se mu nejvíc pomstíte tím, že z celé kauzy nebudete dělat žádné závěry, ale navrhnete mu volný vztah. Těšte se na tu paniku v jeho tváři. Při představě, že by se o vás měl dělit s dalšími muži, rychle přehodnotí své záletnické choutky! Pokud však na tuhle nabídku přistoupí, asi vás zas tak moc nemiluje… Muži totiž chtějí vlastnit!

7. Jestliže je citově zaangažovaný a jeho vedlejší poměr trvá delší dobu, měli byste si promluvit, co bude dál. Nebuďte hysterická, řešte pouze praktické záležitosti, jako jsou děti, starost o dům a tak podobně. Váš stoický klid ho znejistí a vy budete mít oproti milence, která pravděpodobně prožívá v tu samou chvíli podobná muka, navrch.

8. Dobře si rozmyslete, jestli o něj vlastně ještě stojíte, a jestli vás teď nebolí jen vaše ego. Nevěra obvykle bývá vyústěním problémů ve vztahu a na ně jsou vždycky dva.

9. Nikdy o nevěře ve vztahu nevykládejte lidem na potkání, ale nezasvěcujte do krize ani svoji rodinu. Vaši blízcí by už na vašeho partnera vždycky koukali skrz prsty.

10. Nevolejte dotyčné a nesnažte se jí pomstít, zkompromitovat ji, vytrhat jí vlasy a tak podobně. Pravděpodobně je na tom ještě hůř než vy. A navíc vám za to chuděra ani nestojí.

Mohlo by vás zajímat

Další články