Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Přišla a ukradla jim slávu: Eva Decastelo všechny odzbrojila svým dekoltem

Eva Decastelo má co ukazovat.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Přehlídka, která se nedávno konala v italské Veroně, rozhodně stála za to. Spoře oděných krásek na ní totiž bylo požehnaně. V prádle Instimissimi se tak předvedla v roli hvězdného hosta třeba Sarah Jessica Parker (53) a na mole Irina Shayk (32). Zahraniční celebrity ale s přehledem zastínila Eva Decastelo (39) a její bujný dekolt.

Přehlídka spodního prádla, která se konala ve Veroně, měla skutečně exkluzivní hosty. Ať už se jednalo o Sarah Jessicu Parker v hledišti nebo Irinu Shayk na mole. Kromě zahraničních stars jste ale mohli spatřit i známé tváře z Česka.

Spoře oděné se nechaly vyfotit třeba Hana Vágnerová, Nikol Švantnerová, Karolína Mališová či Ester Berdychová. Kdo ale vypadal skutečně skvostně byla Eva Decastelo (39), která by na svoje vnady měla mít zbrojní pas. Ten večer na ní jistě všichni mohli oči nechat. Pánové bezesporu.

Mohlo by vás zajímat

Další články