Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Příšerný zážitek Kateřiny Brožové (51): V nemocnici ji odbyla OPILÁ VRÁTNÁ

Zdroj: TV Barrandov
+ Dalších 21 fotografií
šokující
Herečku Kateřinu Brožovou (51) dlouhodobě trápil zdravotní problém. Bolest zubu ji doběhla tak výrazně, že cestou z představení musela autem zajet do nemocnice. Zatímco v první nemocnici, kam volala, ji odmítli s tím, že za chvíli zavírají, druhá nemocnice ji sice přijala, musela ale proto mluvit s protivnou a opilou vrátnou! Tím navíc její utrpení nekončí.

Když Kateřina Brožová volala zoufalá do druhé pražské nemocnice, kam ji z té první odkázali, telefon jí zvedla opilá a arogantní vrátná. Ta herečce řekla, ať neotravuje a prostě přijede. Brožová v bolestech neváhala a zkrátka jela, to ale ještě netušila, co ji čeká.

V nemocnici herečka čekala dlouhé dvě hodiny v absolutních bolestech, lékař a sestřička si s druhým týmem měnili služby téměř půl hodiny. Ačkoliv jí nakonec pomohli injekcí, odjížděla s pocitem, že naše zdravotnictví není na takové úrovni, aby za něj lidé dávali takové peníze.

Na svou sociální síť následně napsala, že chtěla jen varovat před přístupem některých zdravotníků a že každý by se měl zamyslet nad tím, jak se chová k ostatním. Ze své špatné zkušenosti tak vytěžila a poučila veřejnost o tom, že je vhodné být ke všem milý a že člověk by se měl vždy zamyslet sám nad sebou.

Související články

Další články