Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Příšerný hazard Aničky Kadeřávkové: Prášky na boreliózu zapíjí ALKOHOLEM!?

Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 63 fotografií
Riskuje život?
Anička Kadeřávková (22) statečně válčí s nevyléčitelnou lymeskou boreliózou. Už nikdy nebude zdravá, projevy zákeřné choroby však může mírnit. Za léčbu na špičkové klinice v Německu zaplatila statisíce. K redaktorům eXtra.cz se doneslo, že měsíce na silných antibiotikách zřejmě přijdou vniveč!

Hvězda nekonečného seriálu Ulice Anička Kadeřávková za sebou nemá jednoduchý rok. Rozešla se s Johanem Mádrem a byla dlouho sama. I když si v létě našla nového partnera, románek neměl dlouhého trvání. Od Dana Bartáka podle zdrojů eXtra.cz dostala kopačky.

Není to tak dávno, co si Kadeřávková v slzách postěžovala, že léčba lymeské boreliózy neprobíhá podle jejích představ. „Nevím, jestli je to chyba kliniky nebo moje, ale to je teď asi dost jedno. Mám pocit, že se mi všechno bortí a jsem úplně v haj*lu,“ svěřila se začátkem října.

V redakci ale máme informace, že to, co Anička vystavuje na svém Instagramu, úplně neodráží realitu. „Ona se ráda napije, hlavně vína. Přitom s antibiotiky se alkohol rozhodně míchat nemá, neměly by se jím zapíjet žádné prášky,“ prozradila eXtra.cz hereččina kamarádka s tím, že pokud to takhle půjde dál, Kadeřávková se nikdy nepohne z místa.

Doufejme, že Anička dobře ví, co dělá. Zanedlouho ji čeká návrat do Ulice a fanoušci by byli jistě zklamaní, kdyby kvůli zdravotním problémům ze seriálu zase zmizela.

Související články

Další články