Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Příšerná zpověď Terezy H. o hygieně v base: Místo intimek musela měsíce nosit HADR!

+ Dalších 26 fotografií
otřesná zpověď
Tereza H. (22) se nachází v pákistánském vězení už déle než rok. Ač to může na první pohled vypadat, že je místními považována za celebritu a daří se jí tam v rámci možností dobře, není to pravda. Pašeračku ve vězení trápí otřesné hygienické podmínky. Dlouhé měsíce neměla ani základní potřeby, které žena minimálně jednou měsíčně potřebuje...

Tereza H. byla zvyklá žít si na vysoké noze. Předtím, než byla zadržena na letišti v Láhauru s téměř devíti kily heroinu, velice dbala na svůj vzhled a hlídala si každé kilo. Ve vězení je ale omezená na pohybu a kvůli tomu tloustne.

Váha není ale to jediné, co pašeračku trápí. Nejhorší ze všeho jsou otřesné hygienické podmínky, které za mřížemi panují. Začátky byly pro Evropanku velmi těžké. Pákistánský reportér Alí Aršád zjistil, že Tereza H. musela první měsíce bojovat s nedostatečnou hygienou.

„Věznice nemá k dispozici ženské hygienické potřeby, Tereza proto jednou za měsíc čelila nepříjemnému problému,“ řekl Aršád Blesku. Tereza musela prvních pět měsíců místo vložek, které nebyly dostupné, používat obyčejný kus hadru.

Asi každá žena si umí představit, jak tohle muselo být nepříjemné a velmi nekomfortní. Když už to nebylo pro Terezu únosné, svěřila se s problémem svému právníkovi Asgharu Dogarovi. „Od té doby jí vložky nosí každý měsíc,“ dodává Aršád.

Tereza stále doufá, že bude propuštěna a vyhne se trestu. Momentálně ji nedrží nad vodou nic jiného než naděje na lepší zítřky. Někteří lidé jsou ale skeptičtí a tvrdí, že bez trestu pohledná blondýnka neodejde.

Mohlo by vás zajímat

Další články