Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Příšerná proměna Jacoba z Twilight ságy: Jeho herecká kariéra je na dně a z něj je pěkný špekoun!

To je ale změna, co?
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 7 fotografií
Když natáčel Taylor Lautne Twilight ságu, byl miláčkem všech žen na světě. Každá si představovala, že tak nějak vypadá pan Dokonalý. Jeho kariéra nabrala dobrý směr a on měl hezky našlápnuto. Bohužel ne vždycky to vyjde. Taylor nemá herecký talent od boha a jeho hraní je spíše průměrné. Po skončení ságy po něm ani pes neštěkl a na jeho skvělé vizáži se to dost podepsalo.

Jsou různé druhy herců. Někteří započnou svou kariéru v nějakém seriálu nebo filmu a rozprostře se před nimi hvězdná budoucnost. Herců, kteří začali malými rolemi a staly se z nich hvězdy první velikosti, je ale málo. Zato druhá skupinka je daleko rozsáhlejší.

Mezi druhou skupinu se řadí i herec Taylor Lautne ze známé Twilight ságy. Zažil raketový vzestup. Všechny mladé puberťačky a ženy s krizí středního věku z něj byly naměkko. Davy po něm šílely, každá si vylepovala jeho plakát na stěnu a Taylor se stal hvězdou.

Jenomže Twilight sága skončila a s ní i herecká kariéra řady herců. Tohle je případ Taylora. Po skončení ságy nedostával kdoví jaké nabídky, jednalo se spíše o béčkové filmy. Ale nebudeme si nic nalhávat, Taylor nebyl nikdy velký herecký talent.

Taylor přestal být obsazovaný a to se také podepsalo na jeho vzhledu. Z dříve svalnatého a pohledného chlapa se stal vypasený vepřík.

Možná že je se svým novým já spokojený, ale fanynky, které mu ještě zbyly, nadšené moc nejsou. Chtějí zpět toho svalnatého pana Dokonalého. Jak rychle Taylorova kariéra vzrostla, tak stejně rychle vyhasla. Kdo ví, jestli tenhle cvalík se sebou ještě něco udělá.

Související články

Další články