Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Příšerná matka! Podívejte se, co strčila do pusy své jednoroční holčičce. Instagram zuří a všichni volají po sociálce

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Tahle fotka vytočila celé Španělsko a tisíce lidí na Instagramu a dalších sociálních sítích. Mladá Španělka vyfotila svoji roční dcerku se zapálenou cigaretou v puse a hrdě se s ní chlubila. Všichni volají po sociálce a o matku se už zajímá policie.

Obvinili ji z týrání! A za všechno může úplně stupidní nápad osmnáctileté ženy, která na Instagram vystavila fotku kouřící holčičky s popiskem „Už v jednom roce je připravena kouřit. Miluji tě, maličká, jsi celý můj život“. Podle zahraničních médií je teprve roční holčička dcerou šílené matky, která nedomyslela důsledky svého fórku.

„Myslím si, že v tomto případě by měla rozhodně zakročit policie. Je to týrání dítěte. To je neuvěřitelné,“ uvedl Antonio Nieto, prezident španělského Sdružení pediatrů. „Tabák je mnohem horší než heroin a podávat ho dítěti, jehož plíce se stále vyvíjejí, je ještě horší. I děti, které jsou vystavovány pasivnímu kouření, mají později problémy jako astma nebo chronickou bronchitidu," do­dal.

Jak píše Daily Mail, fotografii na Instagramu okomentovalo asi 36 tisíc lidí a řada z nich ji poslala na sociálku a policii, která se už o případ také zajímá.

Související články

Další články