Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přišel mu balíček z Tesca a zažil pořádný šok! Co v něm bylo?

Když Ken otevřel balíček z Tesca, zažil pořádný šok.
Zdroj: facebook.com
Předvánoční odměna v podobě balíčku přišla z Tesca Kenu Smithovi (63) z Cambridge. Když ho otevřel, nevěřil vlastním očím. Odměna to byla opravdu velkorysá.

Byly v něm poukázky v hodnotě 238 000 liber, což je takřka 9 milionů korun! Za tyto poukázky by si mohl kupovat potraviny do domácnosti celých padesát let. A to by se každému určitě velmi hodilo.

A kde se stala chyba? Ken si objednal pár poukázek z obchodního domu Tesco a zaměstnanci se prostě jen spletli. A omylem mu poslali více, než si přál. Pokud si myslíte, že si je všechny nechal, jste na omylu. Nejdříve samozřejmě informoval obchodní společnost a poté dal 2 300 liber v podobě Tesco poukázek místní charitě, aby mohla zaplatit vánoční večeře.

„Moje dcera otevřela dveře a převzala tuto objednávku. Nemohl jsem tomu uvěřit. Dostal jsem se do hotové hysterie,“ řekl Ken. Hlavou mu prý proběhla myšlenka, že je všechny vyhodí do vzduchu a budu se v nich válet. „Bylo to opravdu vtipné. Asi jsem s nimi mohl naložit různě, ale zavolal jsem samozřejmě Tescu a řekl jim o tom. Omluvili se mi,“ říká Ken.

Ken ale nebyl jediný, kterému poslali poukázky ve vyšší hodnotě. Po otevření balíčku z Tesca bylo šťastnějších ještě dalších pět lidí. „Vždy se snažíme dát na Vánoce našim zákazníkům něco extra, nyní však naši kolegové poskytli asi trošku víc,“ řekl mluvčí Tesca.

Související články

Další články