Byly v něm poukázky v hodnotě 238 000 liber, což je takřka 9 milionů korun! Za tyto poukázky by si mohl kupovat potraviny do domácnosti celých padesát let. A to by se každému určitě velmi hodilo.

A kde se stala chyba? Ken si objednal pár poukázek z obchodního domu Tesco a zaměstnanci se prostě jen spletli. A omylem mu poslali více, než si přál. Pokud si myslíte, že si je všechny nechal, jste na omylu. Nejdříve samozřejmě informoval obchodní společnost a poté dal 2 300 liber v podobě Tesco poukázek místní charitě, aby mohla zaplatit vánoční večeře.

„Moje dcera otevřela dveře a převzala tuto objednávku. Nemohl jsem tomu uvěřit. Dostal jsem se do hotové hysterie,“ řekl Ken. Hlavou mu prý proběhla myšlenka, že je všechny vyhodí do vzduchu a budu se v nich válet. „Bylo to opravdu vtipné. Asi jsem s nimi mohl naložit různě, ale zavolal jsem samozřejmě Tescu a řekl jim o tom. Omluvili se mi,“ říká Ken.

Ken ale nebyl jediný, kterému poslali poukázky ve vyšší hodnotě. Po otevření balíčku z Tesca bylo šťastnějších ještě dalších pět lidí. „Vždy se snažíme dát na Vánoce našim zákazníkům něco extra, nyní však naši kolegové poskytli asi trošku víc,“ řekl mluvčí Tesca.