Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přišel domů opilý a byl přesvědčený, že má sex s manželkou: Pak jí ale pořádně prohmatal prsa a došlo mu, že si zničil celý život!

Kdo má chutě si sáhnout?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Tak tohle se vážně nestává moc často. Muž přišel z baru namol a lehl si do postele v hotelovém pokoji a ihned "vytuhnul". Když se vzbudil, měl chuť na sex a vedle něj ležela žena. Tak se pustil do svádění, ale tvrdě na to doplatil.

Co přesně se stalo? O tom se anonymně podělil jeden uživatel webu Reddit, který je studnicí podobných trapasů a šílených situací. „S manželkou a její sestrou Jody jsme jeli na výlet do Vegas. Měli jsme apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi. Večer jsme šli všichni do kasina. Já jsem hrál blackjack a holky šly pokecat na bar. Když jsem dohrál, vrátil jsem se k nim a všichni jsme docela dost popíjeli. Jody začal balit nějaký týpek, tak jsme se s manželkou klidili do pokoje, ať mají klid.“

Když prý dorazil na pokoj, práskl sebou na postel a hned usnul. Jenže pak se vzbudil a měl chuť na sex. Vedle něj ležela žena, a tak rozjel své svádění. „Začal jsem jí masírovat záda a sundávat kalhotky. Ona mi ho zase vzala do ruky a najednou jsem byl v ní. Stydím se, že sex trval jenom 2 minuty, ale to se někdy stává. Po milování jsme se mazlili a já jsem jí začal hladit prsa. Byla strašně pevná, jako balony. Najednou mi to došlo. VYSPAL JSEM SE S MANŽELČINOU SESTROU!

Muž si myslel, že Jody šla nakonec do pokoje s nápadníkem, který ji celý večer obskakoval, a tak vůbec neměl tušení, že v posteli nebyla jeho manželka.

Takhle by to šlo ještě ututlat a zatloukat, ale osud zapracoval v neprospěch zmateného nevěrníka. „Za pár vteřin se rozsvítilo světlo a moje žena začala křičet. Judy ode mě odskočila a rychle vstala z postele. Nejhorší bylo, že celý ‚obsah mojí výbavičky‘ jí začal vytékat na stehna a moje manželka začala řvát ještě víc,“ popisuje muž opravdu šílené detaily.

„Jody šla do sprchy a já jsem spal na zemi,“ uzavírá týpek historku, kterou by nevymysleli ani v Bakalářích.

A jak to celé dopadlo? Manželka ho opustila a její sestra s ním nepromluvila ani slovo. Tak to vypadá, když zapracuje alkohol. Ne nadarmo se říká: Co se stane ve Vegas, zůstává ve Vegas.

Související články

Další články