Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Priscilla Presley slaví 75: Elvisova exmanželka neumí stárnout, obličej si zohyzdila plastikami

Priscilla Presley slaví 75: Elvisova exmanželka neumí stárnout, obličej si zohyzdila plastikami
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
změna
Herečka Priscilla Presley slaví své 75. narozeniny. Žena, kterou mnohem více než její herecké schopnosti proslavilo manželství se slavným zpěvákem Elvisem Presleym, se nedokázala smířit se stárnutím. Dříve přirozená kráska si nechala obličej zohyzdit plastikami.

Priscilla Presley, rodným jménem Priscilla Ann Wagner, slaví narozeniny. Ačkoliv ji lidé mohli vidět ve spoustě známých filmů i seriálů, nejvíce se proslavila jako žena, která okouzlila Elvise Presleyho natolik, že společně došli až k oltáři a vychovávali dceru.

Svou hereckou kariéru Priscilla nastartovala v roce 1978, a to hned velmi slibně, dostala tenkrát roli ve velmi populárním seriálu Dallas, kde ztvárnila postavu jménem Jenny Wade. Tehdy jí bylo 33, před kamerou se tedy objevila až rok po Elvisově smrti.

Samotného Elvise americká kráska poznala už ve svých 14 letech, ale až v květnu roku 1967 se Priscilla za Elvise provdala. O devět měsíců později se manželům narodila dcera Lisa Marie a v říjnu 1973 následoval rozvod.

Proměna

Tomu, že Priscilla populárnímu Elvisovi učarovala, se nikdo nemohl divit. Do tehdejšího ideálu krásy neměla daleko. Možná proto ji přibývající vrásky štvaly natolik, že vyhledala pomoc plastického chirurga. Trochu to ale přehnala a připravila se nejen o důstojné stárnutí, ale i o přirozenost. Podívejte se do galerie na to, jak se změnila.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy