Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Priscilla Presley opouští dům v Beverly Hills: Podívejte se do luxusního sídla

Priscilla Presley opouští dům v Beverly Hills: Podívejte se do luxusního sídla
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
bydlení
Pohádkové bydlení si užívala bývalá manželka zesnulé legendy Elvise Presleyho (†42) Priscilla Presley (75) po dlouhá léta. Luxusního domu s obrovskou zahradou, bazénem a tenisovým kurtem v Beverly Hills se plánuje vzdát. A nejde o žádnou malou částku.

Americká herečka a vdova po králi rokenrolu Priscilla Presley si zřejmě řekla, že je čas "jít o dům dál". Své honosné sídlo v současné době prodává za astronomických 16 milionů dolarů, což je v přepočtu na české téměř 355 milionů korun. Takový dům v Beverly Hills v Los Angeles by si ale přálo mnoho lidí.

K domu náleží nejen rozlehlá zahrada a velký bazén. Patří k němu také tenisový kurt. Podle webu mansionglobal.com nebyl tento dům na prodej dlouhých 45 let. Dům byl postaven v roce 1951 a od té doby pochopitelně i zrekonstruován. Vlastníci jej však v průběhu let udrželi ve stejném stylu, v jakém byl postaven. Celý dům má sedm ložnic, skvostný obývák, jídelnu, a dokonce knihovnu. Z většiny místností by se mělo dát vstoupit do zelenající se zahrady.

Vdova po králi rokenrolu

Americká herečka Priscilla Presley se narodila v Brooklynu v New Yorku. V letech 1967 až 1973 byla manželkou Elvise Presleyho. Z jejich manželství vzešla v roce 1968 dcera Lisa Marie Presley, ze které se stala zpěvačka. Jejím dalším životním partnerem se stal Marco Garibaldi, se kterým byla v letech 1984 až 2006. Mají spolu syna Navarone Garibaldiho, který se stal také hudebníkem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy