Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přirozená krása nebo ostré líčení? Rozhoduje se mezi Němcovou a Perkausovou! Co nám Katka řekla?

Kateřina Němcová má našlápnuto k tomu, aby vystřídala Gábinu
Laškovou.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 119 fotografií
Televize Prima hledá ženu, která usedne po boku Romana Šebrleho (43) a bude moderovat zpravodajskou relaci. Dosavadní moderátorka Gábina Lašková (28) totiž odchází na mateřskou. Ve hře na její místo dlouho byla Eva Perkausová (23). Nyní do hry ale vstoupila také Kateřina Němcová (27), která dosud moderovala počasí na TV Nova.

Dlouho se zdálo, že Eva Perkausová (23) nastoupí do zpravodajské relace místo Gábiny Laškové (28), která odchází na mateřskou dovolenou. Eva už se těšila, jak usedne na prestižní místo vedle Romana Šebrleho (43).

Jenže fotografové deníku Blesk na kamerových zkouškách na Primě načapali krásnou Kateřinu Němcovou. Ta na Nově moderovala počasí a nyní je na mateřské. Hovoří pro ni přirozený vzhled a zkušenosti z Novy.

Eva Perkausová zase s přehledem moderovala Top Star magazín. Jenže v rozletu ji nyní brzdí fakt, že jejího bývalého milence Karla K. vyšetřuje policie kvůli finančním podvodům. Expřítel Perkausové je momentálně ve vazbě a na Primě se řeší, co přinese další vyšetřování této poměrně velké kauzy.

Kateřina Němcová by se moderování zpravodajské relace rozhodně nebránila. „Na moderaci hlavní zpravodajské relace na televizi Prima bych si troufla. Adrenalin při přímých přenosech mám ráda a určitě by to pro mě byl pracovní posun. Relace o počasí pro mě byla už delší dobu stagnace a věděla jsem, že po narození dcery se už na tento post vrátit nechci,“ uvedla pro eXtra.cz Kateřina.

Související články

Další články