Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přírodní krása neexistuje. Tohle je 7 důvodů, proč by ženské měly vzít rozum a řasenku do hrsti!

Přírodo, přírodo, kam chodíš na ty nápady?

Na heslo „přirozená krása“ jsme asi stejně tak alergičtí jako na koblihu bez marmelády! Ačkoliv někteří muži dokola vtloukají svým ženám do hlavy, že jsou krásné i po ránu a ať se nelíčí, ruku na srdce… Znáte ve svém okolí některou opravdu nefalšovanou přírodní krasavici? Tohle je 7 důvodů, že ženy, které mají odpor ke kosmetice a šminkám, jsou prostě ošklivé a smrdí.

  1. Neexistuje žena, které by slušely šediny.
  1. Ženský pot je stejně agresivní jako ten mužský. Přirozené feromony jsou jedna věc, ale cibulové koláče v podpaží druhá…
  1. Společnost se odjakživa řídí heslem: Muž je movitý, žena pohledná.
  1. Nejpřitažlivější jsou dívky od 16 do 22 let, které jsou v reprodukčním věku. Do třicítky to ještě jde, ale pak zájem mužů rapidně klesá a ženám tak nezbývá nic jiného než přírodu prostě začít klamat.
  1. Červené a plné rty jsou zakódovaným symbolem krásy a smyslnosti.
  1. Nikdo se nechce cestou do práce dívat na tmavé kruhy pod očima, pupínky a umaštěné vlasy. Upravené ženy jsou ohleduplné ke svému okolí!
  1. Řasenku používaly už ženy ve starém Egyptě, kolem roku 4000 před naším letopočtem. Na to, že jsou šminky výdobytky moderní doby, se tady opravdu nemáte šanci vymlouvat!

Související články

Další články