Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Příroda míní, člověk mění: Tahle dvojčata se narodila jako kluci, jedno z nich je teď ale holka

Jenny a Adam na společných fotografiích.
Zdroj: Archiv

Velkou Británií teď hýbe příběh dvojčat Eaglových. Adam a Jenny Eaglovi (20) totiž nejsou jen tak ledajakou chlapeckou sourozeneckou dvojicí a při pohledu na fotografii hned pochopíte proč.

Jenny, dříve Jamie, má totiž dlouhé blond vlasy a postavu dívky, k vzhledu svého dvojčete tak má opravdu daleko. Považuje se totiž za ženu, což jeho bratr nikdy nedokázal pobrat.

Adam se Jamiemu dlouho posmíval kvůli jeho zženštilosti a odlišnosti a odmítal přijmout to, že jeho bratr je vlastně sestrou. Nesnesl být v jeho blízkosti a zatímco Jamie podstupoval hormonální léčbu a připravoval se na operaci, k níž má dojít v příštím roce, mluvil o svém dvojčeti přede všemi velmi hanlivě.

Adam naštěstí postupem času dostal rozum a svého bratra/ budoucí sestru ve změně pohlaví teď plně podporuje. „Od doby, co Jamie bere hormony, se z něj stala opravdu krásná dívka. Mnohem hezčí než dívky, které znám. Za své předchozí chování se opravdu stydím,“ dodává na důkaz sourozenecké lásky Adam.

Jamie, který si už odmalička hraje s panenkami spíše než s autíčky, je samozřejmě nadšený z toho, že jeho bratr je konečně na jeho straně a našel u něj pochopení. Sám přiznává, že ví, že změna pohlaví není standardní procedurou, a že „se cítí zvláštně", ale že prostě ví, že to tak má být.

Související články

Další články