Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přípravy na svatbu vrcholí: Gondíková zkouší šaty, dnes si bere Langmajera

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Kouba se žení
Sobotní koncert kapely J.A.R. pod názvem Kouba se žení má být dějištěm skutečné svatby. Své ano si po letech spokojeného vztahu mají říct představitel Kouby Jiří Langmajer (53) s Adélou Gondíkovou (45). Oba herci byli ještě v pátek v Karlových Varech, kde herečka mávala rukou se zásnubním prstýnkem. Sociální sítě navíc obletěla fotka, na které si zkouší svatební šaty!

Aktualizace: Kouba se vážně oženil, Langmajer a Gondíková už jsou svoji – více čtěte tady.

„Adéla Gondíková má vybráno,“ hlásá pražský svatební salon u fotky, na níž si herečka zkouší svatební šaty. A vzhledem k tomu, že jde o teprve dva dny starý snímek, vše nasvědčuje tomu, že v sobotu skutečně řekne ano dlouholetému partnerovi Jiřímu Langmajerovi.

Svatba se má odehrát na koncertě J.A.R. názvem Kouba se žení. Ten začíná už v osmnáct hodin večer v Kostelci u Křížů jižně od Prahy. „Společně konečně oženíme Koubu! Tak hurá na to,“ stojí v pozvánce na sobotní akci, jež má být svého druhu jediná. I to směřuje k tomu, že veselka navzdory mlžení Gondíkové s Langmajerem proběhne.

Vojáka Koubu si Langmajer zahrál ve filmové komedii Copak je to za vojáka z roku 1987. Tehdy mu bylo čerstvě 21 let.

„Myslím, že jste to všichni špatně pochopili, ale on to byl vlastně záměr. Koncert J.A.R. s názvem Kouba se žení nemá vůbec nic společného s mojí svatbou a je otázkou, zda tam vůbec dorazím,“ tvrdil herec webu Blesk.cz s tím, že má jít o pouhou propagaci projektu, který připravuje s Michalem Suchánkem (53). Prý si za dva roky zopakuje roli Kouby v pokračování komedie.

Mezi hosty však budou režisér Petr Kolečko (35), Martin Dejdar (54) a mnozí další prominenti z hereckého prostředí. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Související články

Další články