Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Přípravy královské veselky vrcholí: Tahle bude vypadat tabule a svatební dort! VIDEO

+ Dalších 14 fotografií
Královská veselka vypukne už zítra v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Prince Harry (33) si vezme svou milovanou Meghan Markle (36). Přímo na Twitteru královské rodinky můžete pozorovat, jak přípravy vrcholí. V kuchyni kmitají zkušení kuchaři a opomenout nelze ani to, jak pečlivě zkouší sbor, který na obřadu zazpívá.

Na hradě Windsor je teď pěkně rušno, jelikož vyškolení kuchtíci mají co na práci ve dne v noci. Kuchyň skýtá nevídaně možností, a tak mohou mistři svého řemesla předvádět svá gastronomická díla. Tu největší dřinu a tlak musí zvládnou hlavně Mark Flanagan, šéfkuchař, který ostatním velí.

Sám potvrdil, že Meghan (36) a Harry se podíleli na každém detailu co se týká výběru jídla na svatební hostinu a absolvovali mnoho ochutnávek. Sezóna, která nastala, je ideální pro přípravu pokrmů z chřestu. Čerstvé suroviny se dovážejí z nedalekých farem, píše web Royal.uk.

O dort se postarala pekařka Claire Ptak. Na oficiálním Twitteru Kensingtonského paláce byl dokonce zveřejněn recept. Při troše zručnosti si můžete falešnou královskou veselku udělat sami.

Související články

Další články