Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Přípravy královské veselky vrcholí: Tahle bude vypadat tabule a svatební dort! VIDEO

+ Dalších 15 fotografií
Královská veselka vypukne už zítra v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Prince Harry (33) si vezme svou milovanou Meghan Markle (36). Přímo na Twitteru královské rodinky můžete pozorovat, jak přípravy vrcholí. V kuchyni kmitají zkušení kuchaři a opomenout nelze ani to, jak pečlivě zkouší sbor, který na obřadu zazpívá.

Na hradě Windsor je teď pěkně rušno, jelikož vyškolení kuchtíci mají co na práci ve dne v noci. Kuchyň skýtá nevídaně možností, a tak mohou mistři svého řemesla předvádět svá gastronomická díla. Tu největší dřinu a tlak musí zvládnou hlavně Mark Flanagan, šéfkuchař, který ostatním velí.

Sám potvrdil, že Meghan (36) a Harry se podíleli na každém detailu co se týká výběru jídla na svatební hostinu a absolvovali mnoho ochutnávek. Sezóna, která nastala, je ideální pro přípravu pokrmů z chřestu. Čerstvé suroviny se dovážejí z nedalekých farem, píše web Royal.uk.

O dort se postarala pekařka Claire Ptak. Na oficiálním Twitteru Kensingtonského paláce byl dokonce zveřejněn recept. Při troše zručnosti si můžete falešnou královskou veselku udělat sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články