Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Připravujete se na dovolenou? Tereza Vu poradí, co na sebe a jak si chytře zabalit

Zdroj: Se souhlasem ČT1, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Móda s Terezou Vu

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i období prázdnin a dovolených. V nejnovějším díle pořadu Móda s Terezou Vu návrhářka se svými hosty přiblíží, co si vzít na dovolenou nebo jak si chytře zabalit zavazadlo.

Koronavirus sice znemožnil na nějaký čas cestovat, ale s očkováním nebo negativními testy na toto onemocnění se situace neustále zlepšuje. Cestovat už do většiny zemí lze, jen se musí dodržovat přísnější pravidla. V nejnovějším díle Móda s Terezou Vu, který bude vysílat Česká televize v sobotu od 18:00 hodin, se návrhářka spodního prádla Tereza Vu zaměří právě na dovolenou.

V tomto díle se dozvíte, jak si chytře a úsporně zabalit zavazadlo, a přitom nezapomenout na oblečení, kterým okouzlíte ostatní, a nebo jaké oblečení si vlastně na určité dovolené zabalit.

Další speciální hosté

Ani v tomto díle nebudou chybět speciální hosté. Představí se opět stylista Honza Pokorný. Na páru Veronice a Lukášovi bude předvedeno, co na sebe, když míříte na venkov, do Prahy nebo třeba do Londýna. Důraz se bude klást i na správný výběr plavek.

V díle se znovu ukáže také historička Nina Provaan Smetanová, která prozradí, kde se plavky vlastně vzaly a jak se postupem let měnily. Kromě toho se představí i známý český módní fotograf Ben Renč, který přiblíží svou zajímavou profesi.

Související články

Další články