Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Připravuje se film o princi Harrym a Meghan Markle! Jejich dvojníci jsou k nerozeznání

Princ Harry a krásná Meghan
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Princ Harry (33) a krásná Megan Markle (36) se ještě ani nestihli oficiálně vzít a už se o nich točí film. Bude to nekorunovaná pecka! Uhodnete, kdo se zhostí role prince a jeho šarmantní snoubenky?

Královský páreček nezahálí, po tom, co byly tématem číslo jedna jejich zásnuby, tu máme další terno! Točí se o nich film! Jeho název bude nanejvýš efektivní: Harry a Meghan.

Snímek, který bude o britském královském páru, se chystá v Kanadě, kde se snoubenci poprvé potkali. Přesně tak bude začínat i první scéna ve filmu, kde svou úlohu sehrála i přítelkyně anglického království Violet Von Westenholtz, která je zodpovědná za jejich úplně první rande NASLEPO!

Kdo však ztvární roli exotické brunetky a britského prince?

Meghan Markhle (36) bude hrát Parisa Fitz-Henley a prince Harryho Murray Fraser. Fanoušci tvrdí, že se jedná o nejlepší výběr herců, jaký mohl režisér filmu zvolit.

V galerii se můžete podívat na dvojníky slavné dvojice a posoudit sami, zdali jsou jim tolik podobní, jak nadšenci a obdivovatelé snoubenců tvrdí!

Související články

Další články