Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Připravte si kapesníky: Žena porodila dvojčata patnáct měsíců po smrti svého muže

Jeni se nenechala zastrašit osudem a pořídila si dítě.
Zdroj: facebook.com
Mladý pár si rýsoval zářivou budoucnost, jenže zasáhl osud a muž zemřel na rakovinu. Jeho žena se ale rozhodla splnit jejich společné přání - mít děti.

Jeni Bluett plánovala se svým manželem Jimem rodinu, které se ale společně nikdy nedočkali. Muž zemřel na rakovinu.

Všeobecně známá věc je, že po absolvování chemoterapie není možné mít děti. Proto se ženám, které plánují mít rodinu, odebírají ještě před léčbou vajíčka a nechávají se zamrazit. Muži si zase ukládají spermie do spermabanky.

Nejinak tomu bylo u manžela paní Bluett. On bohužel svůj boj s nemocí prohrál, zemřel a společné přání mít spolu potomky se rozplynulo. Stalo se z něj něco nemožného, nikdy nesplnitelného.

Ale ne pro tuhle ženu. Internetová verze listu Daily Mail uvádí, že po Jimově smrti se Jeni rozhodla podstoupit umělé oplodnění. Ve chvíli, kdy zjistila, že je opravdu těhotná, brala to jako znamení, osud.

Situace se ale velmi zkomplikovala a žena porodila již ve třiadvacátém týdnu. Dvojčata Lillie a Pixie byla v kritickém stavu a jedna z holčiček, Lillie, nakonec svůj boj o život prohrála. Zemřela po třiadvaceti dnech.

Přes smrt dcery se ale matka přenesla, protože věří, že Lillie a Jim jsou teď společně v nebi a každý z rodičů teď může mít jednu svou holčičku.

Pixie je tak jedním z nejdříve narozených dětí na světě, které přežilo.

Související články

Další články