Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Připravte si kapesníky: Dojemné video děkující pracovníkům v první linii boje s koronavirem válcuje internet!

Připravte si kapesníky: Dojemné video děkující pracovníkům v první linii boje s koronavirem válcuje internet!
Zdroj: youtube.com
Dojemné video
Před několika dny proběhl Světový den Červeného kříže a Červeného půlměsíce, u jehož příležitosti vzniklo empatické, krásné a dojemné video, ve kterém se můžete podívat na poděkování všem, kteří během celosvětové pandemie Covid-19 pomáhají potřebným. Zaměstnanci jedné obrovské nadnárodní společnosti ve svých domovských pobočkách tleskali a aplaudovali všem dobrovolníkům, kteří denně nasazují životy za naše zdraví.

Za tímto účelem P&G zorganizoval v mnoha evropských zemích online iniciativu #KeepClapping, díky které mohli zaměstnanci v mnoha evropských zemích vzdát hold všem zdravotníkům a dobrovolníkům, kteří za nás denně nasazují krk.

Finanční i materiální pomoc

V uplynulých dvou měsících Procter & Gamble podpořil celosvětové aktivity Českého červeného kříže proti koronaviru jak finančně, tak svými produkty. V České republice zatím věnoval více než 100 000 kusů produktů svých značek Ariel, Lenor, Mr. Proper, Pampers, Always, Naturella, Discreet a Tampax a další dotace jsou v plánu.

"Kromě produktové a finanční podpory jsme chtěli vyjádřit naši vděčnost a uznání, a tak jsme s několika stovkami našich kolegů z 11 evropských zemí spustili tuto iniciativu," uvedla manažerka korporátní komunikace Procter & Gamble Yvette Krubl a dodává: "8. května jsme chtěli s potleskem poděkovat za práci dobrovolníků a vyjádřit naši solidaritu s těmi, kdo bojují s virem v první linii, ať už se jedná o lékaře, zdravotní sestry nebo dobrovolníky Červeného kříže a dalších organizací."

Dojemné video

Je hezké vidět, když se velké společnosti zapojují do boje s pandemií a občanům pomáhají, ukazují solidárnost. O tom svědčí právě toto video, které snad potěšilo hrdiny dnešní nelehké doby po celém světě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy