„Florida nám dala jeden druhého, tam jsme se poznali. Nikdy nezapomenu, jak mě kamarádka přemlouvala, ať se jdeme podívat na hokej, a že jdeme po zápase poděkovat za lístky. A že si udělá alespoň s Jaromírem fotku. Já držkovala, že nejdu, že mě to nezajímá, že na ni počkám venku, ale co bych to byla za kámošku. Tak jsem šla… A pak to vzniklo,“ popisuje na svém Instagramu Veronika Kopřivová.

„Upřímně jsem docela smutná, ale chápu, je to bussines. Na Floridu jsem si za dva roky zvykla, byl to můj domov a vždy se tam budu ráda vracet. Konec, ale nový začátek,“ uzavírá svůj emotivní moment.

Na Floridu se určitě zvyká rychle, zvlášť, když si představí, kde může hrát její milý příští sezónu. Velmi rádi by ho totiž viděli v Rusku a nabídku dostal nejlepší český hokejista i od Španělů.

Jágr to zatím bere s humorem a dokonce vtipkuje na svém Twitteru. „Už mi nikdo nevolá, a když volám manažerům já, nikdo mi to nezvedá. Když jsem byl volný hráč v roce 1994, volali mi všichni generální manažeři. V roce 2017 mi nevolá žádný," napsal.