Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Připravte se na tropickou vlnu veder! Ve středu a ve čtvrtek se opravdu pořádně zapotíte! MAPA UVNITŘ

To bude lahoda!
Od začátku týdne se bude do střední Evropy přesouvat příliv teplého vzduchu od jihu, což znamená, že u nás od půlky týdne znovu vypuknou tropy. Připravte si plavky a nejlépe utíkejte někam k vodě. Znovu bude přes 30 stupňů!

Už ve středu budou teploty ve východní části republiky dosahovat až 33 °C. Bude jasno až polojasno, zvětšená oblačnost zejména na horách.

Pořádné horko vás čeká už od rána, podívejte se na mapu:

Ve čtvrtek pak vedra vyvrcholí. Přes den bude jasno až polojasno, nejvyšší denní teploty až 35 stupňů. Během odpoledne bude na západě přibývat oblačnosti a na většině území nás potom čekají přeháňky i silné bouřky. Na Moravě a ve Slezsku bude pršet později.

V pátek se teploty trochu sníží, ale stále se budou blížit třicítkám, a to hlavně na jihovýchodě republiky. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s v bouřkách přechodně zesílí.

O víkendu nás čeká teplo, takže neváhejte vyrazit k vodě! Teploty se budou pohybovat mezi 25 – 31 stupni, ale čekejte během dne srážky a později bouřky spolu se zesíleným větrem.

Podle předpovědi nás teplé počasí čeká až do půlky příštího týdne, ochlazovat se má až po nadcházejícím úterku.

O tom, jak přežít tropické dny v kanceláři, si můžete přečíst ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články