Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Příprava nového filmu Přání k narozeninám: Takhle probíhalo natáčení v Praze

Natáčení filmu Přání k narozeninám.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
Natáčení filmu

V Praze momentálně probíhá natáčení filmu Přání k narozeninám. Nedávno se natáčelo přímo na Václavském náměstí, kam byli pozvaní i fotografové a novináři. Ve snímku bude možné spatřit herce Evu Holubovou, Matěje Hádka, Jaroslava Duška či Veroniku Khek Kubařovou. 

Před nedávnem započalo natáčení nového filmu Přání k narozeninám. Ten volně navazuje na snímek Přání Ježíškovi, který diváci uvidí už 11. listopadu 2021.

Ústřední manželskou dvojici ztvární v obou snímcích herci Eva Holubová a Jaroslav Dušek. V dalších rolích a v nečekaných spojeních si zahrají Veronika Kubařová, Simona Babčáková, Jaroslav Plesl, Tomáš Klus, Igor Orozovič, David Švehlík, Matěj Hádek a děti.

Scény jsou nabité humorem

„Je to rodinná a tak trochu bláznivá komedie. Skoro všechny role byly psané přímo na konkrétní herce, tedy Simona Babčáková hraje Simonu, Veronika Khek Kubařová Veroniku,“ říká o filmu jeho režisérka Marta Ferencová. „Scénář i natáčení jsou neskutečně nabité humorem. Už při čtených zkouškách jsme se buď smáli, nebo debatovali. Co všichni moji kolegové předvádějí, je neuvěřitelné,“ popsala s úsměvem Veronika Khek Kubařová.

Přání k narozeninám se bude natáčet v průběhu dvou letních měsíců v Praze a okolí, do kin uvede Bioscop na podzim 2022.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy