Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Připadá vám česká MHD přecpaná? Tak se podívejte, jak otřesně to vypadá v Pekingu

Cesta českou MHD pro mnohé představuje nadmíru traumatizující zážitek. Ve vozech obvykle není k hnutí a většina lidí tak je nucena stát na jedné noze (a to ještě ne na svojí). Kdo si nedá pozor, skončí v lepším případě přivřený ve dveřích a v horším případě ho rozlícení spolucestující ušlapají. Po zhlédnutí tohoto videa z Pekingu však s největší pravděpodobností dospějete k závěru, že jsme na tom vlastně ještě docela dobře.

Na přijíždějící soupravu metra už netrpělivě čeká početný dav Číňanů spěchajících do práce. Jakmile zastaví, vypukne vřava. Cestující, kteří v této stanici chtějí vystoupit, se snaží z přeplněných vagonů dostat ven, zatímco desítky dalších se naopak bezohledně cpou dovnitř.

Poměrně rychle však vychází najevo, že vagony skutečně nejsou nafukovací. Zaměstnanci metra (ve žlutých tričkách) proto musí některé pasažéry násilím vytahovat zpět na nástupiště a dochází k drobným potyčkám. Po několika minutách metro konečně vyráží do další stanice… ve které se odehraje v podstatě tatáž scéna.

Mohlo by vás zajímat

Další články