Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

PŘÍPAD ZMIZELÉ MÍŠI (12): Exmanželka Otakara S. promluvila! Šokující slova o celé kauze!

+ Dalších 37 fotografií
V případu zmizelé Míši (12) se v tuto chvíli pozornost zaměřila na bývalého přítele její matky Otakara S., který spáchal sebevraždu. Nyní poprvé promluvila jeho exmanželka, která šokovala!

V případu zmizelé Míši (12) se pozornost obrátila na Otakara S. (†38), bývalého přítele její matky, který před pár dny spáchal sebevraždu. V minulosti už byl prošetřován kvůli obtěžování dívky, kterou měl vozit v autě a osahávat Zřejmě nezvládl tlak kolem celého případu a oběsil se. Nyní promluvila jeho exmanželka Iva, se kterou už nežil 4 roky. Naposledy Otakara S. viděla na Silvestra, když jí vracel děti. O jeho smrti se dozvěděla z médií.

Kvůli Otakarovi S. musela k výslechu na policii, kde zjistila, že její bývalý muž údajně neobtěžoval děti jen jednou. "U výslechu, u kterého já jsem nebyla, tak řekli, že tam údajně docházelo k tomu osahávání a takový ty věci. Nevěřila jsem tomu a pak vlastně, když už jsem byla u těch výslechů, tak mi to potvrdili i ti policajti, že těch dětí bylo víc," řekla pro televizi Barrandov. "Nechtěl asi nikdy takhle skončit, chtěl bejt normální svobodnej chlap, kterej bude žít dál, ale když už se to takhle provalilo...," dodala Iva.

Exmanželka má s Otakarem S. dvě malé dcery a syna a nevěří, že by měl její bývalý manžel něco společného s Míšiným zmizením "Každý má svoje mouchy, ale že by někomu takhle ublížil, jak oni říkali, to ne," řekla pro televizi Prima. S Otakarem S. se ale začali hádat. Paní Ivě se nelíbilo, že se její dvě děti setkávají s matkou Míši Evou. "Aby moje děti byly ve společnosti nějaké paní takovéhle, která propaguje fašismus. Neuspěla jsem ani u soudu," řekla.

Po Otakarovi S. truchlí i jeho 17letý syn, který se ho v médiích zastal. Podle něj není pravda, že by ho zmizelá Míša neměla ráda. Měli údajně velmi dobrý vztah a Míša na sociálních sítích psala úplně o jiném muži

Související články

Další články