Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Případ uzavřen: Policie má důkaz, že Christian Brueckner malou Maddie zabil

Podezřelí v případu zmizelé Maddie.
Zdroj: Profimedia.cz, koláž eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
smutek
Po více než 13 letech marného doufání se rodiče Madeleine McCann dozvěděli, že je jejich dcera mrtvá. Dívenka zmizela z hotelového pokoje v Portugalsku, když jí byly pouhé 3 roky. Podle německých vyšetřovatelů ji unesl a zavraždil pedofil Christian Brueckner, který bydlel jen kousek od místa činu.

Teprve tříletá Madeleine McCann, které rodina říkala Maddie, zmizela už před 13 lety na dovolené v apartmánu Praia da Luz v portugalském Algarve. Německá policie nyní jejím rodičům poslala dopis, v němž je obeznámila s tím, že ji unesl a zavraždil pedofil Christian Brueckner. Ten je už několik týdnů hlavním podezřelým v jejím případu.

Vyšetřování v Německu vede Hans Christian Wolters, který podle informací britského deníku Daily Mail nechal rodičům Maddie dopis zaslat. Tamní policie má důkaz o tom, že Brueckner dívenku připravil o život, v zájmu vyšetřování a následného plánovaného obvinění se o něj však nepodělí ani s veřejností, ani se zahraničními kolegy, kteří jsou do případu zapojeni.

Policisté si byli už dlouho jisti tím, že Maddie není naživu. Její rodiče Kate McCann a Gerry McCann zaúkolovali svého portugalského právníka tím, aby z vyšetřovatelů dostal informace o důkazech, které zatím získali. Na dopis, v němž jim bylo oznámeno, že jejich dcera byla zavražděna, zatím neodpověděli.

Pátrání po těle Madeleine McCann

Portugalská policie se připravuje na prohledávání studen v okolí místa, kde Christian Brueckner během svého pobytu v Portugalsku žil. Podle informací zahraničních médií jde o několik vyschlých studen, v nichž by se mohlo nacházet tělo Maddie. Je už jen otázkou času, kdy se veřejnost dozví, jaký důkaz kriminalisty přesvědčil, že německý pedofil holčičku skutečně unesl a zabil.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy