Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Případ umučeného Marečka dojal celé Česko: Moderátorka Novy se rozplakala v přímém přenosu

Mareček má konečně hrobeček.
Zdroj: facebook
+ Dalších 24 fotografií
emoce
Pražský vrchní soud přišel ve středu s verdiktem, že Josef Kuča (22), který k smrti utýral dvouletého Marečka, půjde na 22 let za mříže. Celý případ otřásl Českem a některých se to hodně dotýká. Třeba i moderátorky zpráv na TV Nova Renáty Czadernové (35), která se dojetím rozplakala v přímém přenosu.

Ať už máte jako člověk jakékoliv zkušenosti, některé věci jsou emočně vypjatější než ty ostatní. Případ utýraného Marečka, kterému již odsouzený Josef Kuča ubližoval tak dlouho, až chlapeček v loňském únoru zemřel, zahýbal s city mnoha lidí. Například moderátorka Novy Renáta Czadernová při vysílání Poledních zpráv neudržela emoce a propukla v pláč.

Za chlapcovu smrt nese odpovědnost Marečkův otčím Josef Kuča. Dítě týral ukrutným způsobem, což zahrnovalo bití do krve, pálení cigaretami, kousání či sprchování v ledové vodě. Podle spisu ho měl také mlátit vařečkou, pálit žehličkou, a dokonce ho posazoval na rozpálený sporák, což nakonec vedlo k jeho smrti. Simona tomu celou dobu jen přihlížela, a když Marečkova krev stříkala po zdech, řekla jen, že se bude muset vymalovat

Zprávu dočetla se slzami v očích

Oblíbená moderátorka je totiž sama matkou dvou dětí a není to tak dlouho, co se po mateřské vrátila do práce. Otřesná zpráva ji zasáhla přímo do citlivého místa. "Těsně před vstupem jsem četla zprávu o utýraném chlapci. Jako matku mě to velmi dojalo," přiznala Czadernová. Když totiž uváděla jednu ze zpráv, oči se jí zalily slzami a zlomil se jí hlas. Zprávu však dočetla jako opravdová profesionálka a dojetí i se slzami spolkla.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy