Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Případ Terezy H. (21) je plný lží: „Kamarádka“ Simona by si měla ujasnit, co o ní říká!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 61 fotografií
Tereza H. (21) čeká ve vazbě v Pákistánu na soud. Ze země pašovala devět kilogramů heroinu, ale celníci na letišti ohromné množství drogy v jejím kufru našli. Kauzy se okamžitě chytla její "kamarádka" Simona H. (23), která s ní pracovala ve švýcarském nevěstinci. V jejích slovech je mnoho trhlin, což nasvědčuje tomu, že Simona nemluví pravdu.

Simona se vůbec netají tím, že se chce na případu Terezy přiživit a stát se slavnou. Jenže na to nejde moc chytře. Už několikrát se vyjádřila v médiích, zásadní chybou ale je, že pokaždé říká něco jiného.

Nejprve tvrdila, že chce Tereze pomoct a pošle jí do Pákistánu peníze. Pak ale otočila s tím, že její zatčení zatížilo celou její rodinu. „Už se jí neozvu. Pokud se ozve ona, tak jí odpovím,“ řekla Simona deníku Blesk.

Tereza se měla živit jako modelka, mezitím ale vyšlo najevo, že pracovala ve švýcarském nevěstinci. Právě tam dělala i Simona. Pákistánská policie nicméně žádné fotografy ani katalogy s fotkami, které by byly spojené s Terezou, nenašla.

Že nešlo o úplně běžný modeling nešťastně proflákla i sama Simona. Zprvu sice říkala, že fotily v „hábitech“ a rozhodně ne nahé, po pěti dnech své tvrzení opět změnila. „Tak samozřejmě to bylo spojené s erotikou,“ prohlásila.

Ani svá slova o muži jménem Tárik, který zřejmě za vším stál, si Simona příliš nepromyslela. „Neznám ho. Jen přes ni, ona s ním byla v kontaktu, já o něm nic nevím,“ prozradila Blesku. Zase jí stačilo pět dní na to, aby odhalila svou vlastní lež. V pořadu 168 hodin na České televizi se však o Tárikovi, z nějž se stal najednou Khalid, rozpovídala.

„Ona ho vždycky nazývala jménem Khalid. Ona vždycky: Khalid volal to a to. Můj šéf nám domluví focení v Pákistánu,“ řekla v ČT.

Je jasné, že Simona své lži nedokáže ukočírovat. A tak místo promyšleného proniknutí do světa slavných ze sebe dělá nepříliš chytrou podrazačku.

A stránka na Facebooku, která se Terezině případu věnuje, jde ještě dál. „Jednoduše vše ukazuje, že i ona byla aktivním členem drogového kartelu!“ stojí na ní.

Související články

Další články