Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Případ pro pražskou mordpartu: Žena z Újezdu musela sledovat, jak jí zakuklenci vraždí manžela!

Pro muže okamžitě přijela záchranka, zranění ale byla vážná.
Zdroj: Profimedia.cz / Googlemaps
Pražská mordparta od sobotní noci řeší vraždu, která se stala v Újezdě nad Lesy. Dva maskovaní muži z neznámých příčin ubodali muže, a to přímo před očima jeho manželky!

Vražda se stala v sobotu před půlnocí. Vyděšení sousedé volali na policii, protože na vedlejší zahradě viděli dva muže v kuklách. Vypadalo to jako klasická vloupačka. Jenže když policisté dorazili do rodinného domu, zakuklenci už byli pryč a našli jen pobodaného muže.

„Policisté mu okamžitě poskytli první pomoc a přivolali záchrannou službu, která muže transportovala do nemocnice. Tam ale později svým zraněním podlehl," uvedla pro TN.cz pražská policejní mluvčí Iveta Martínková.

Kromě muže našli v domě i vyděšenou manželku, která policistům potvrdila, že se do jejich domu dostali dva muži v kuklách, došlo k potyčce mezi nimi a manželem, při které ho pobodali. Případem se už zabývají detektivové z prvního oddělení pražského krajského ředitelství.

Hlavní vyšetřovatel na případ vyhlásil absolutní informační embargo, novinářům dokonce ani nechtěl sdělit, kde přesně, v jaké ulici dva zakuklenci vraždili. „Zřejmě jde o něco z práce,“ řekla novinářům Krimy Zpráv sousedka manželů.

Související články

Další články