Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Případ pro Muldera a Scullyovou: Muž vyfotil démona, který straší jeho rodinu

Jak tohle vysvětlíte?
Zdroj: facebook.com/reprofoto youtube.com
Rodina měla příbuzného, který se o sebe už sám nezvládal starat, přesto trval na tom, že nechce do domu s pečovatelskou službou, kde by mu bylo mnohem lépe. Příbuzným nakonec nezbylo nic jiného než tvrdohlavého pána prostě přesunout bez jeho souhlasu. Po jeho smrti se teď dějí v domě rodiny opravdu hodně divné věci.

Středoškolský učitel (42) z Londýna se vydal na Jamajku do domu svých rodičů. To, co vypadalo jako běžný výlet, se stalo zážitkem na celý život a ne zrovna příjemným.

V domě, který se nachází ve městě Clarendon, visel na stěně malebný obraz. Měla na něm být namalovaná krajina a hezký vodopád. Učiteli se obraz zalíbil a chtěl si ho vyfotit, jenže před fotoaparátem se najednou ocitlo něco, co vystrašilo celou rodinu.

„Díval jsem se na to a pomyslel si: ‚Co je to!‘. Všichni v domě začali křičet a utíkat. Nikdy jsem neviděl nic podobného. Je to nechutné a bolí mě z toho hlava,“ říká učitel, jehož rodina je přesvědčena, že je to démon a v jejich domě straší.

Rodina je přesvědčena, že jde o ducha jejich staršího příbuzného, který byl nešťastný, protože ho před smrtí dali do domu s pečovatelskou službou. „Moje rodina věří, že se vrátil, aby v domě strašil,“ řekl muž.

Událost rodinu vyděsila tak, že se přestěhovala do pronajatého ubytování.

Související články

Další články