Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Případ mrtvých dívek v Británii: Policie obvinila čtyři muže, zatímco truchlící rodiny vybírají peníze na pohřeb

Byly až příliš mladé!
Čtyři muži byli obviněni v případu dvou zabitých Češek v Británii. Jedenáctiletou Žanetu a o rok starší Helinu na silvestra srazil bezohledný řidič a z místa činu ujel. Dívky zraněním podlehli. Obvinění muži zůstanou až do konání soudu ve vazbě, uvedla dnes britská média.

Hlavním obviněným je Gabor Hegedus (38), dalšími pak David Oros (18), Janos Kalanyos (50) a Zoltan Peto (49). Všichni muži žijí v Oldhamu, kde k nehodě došlo. Hegedus čelí obvinění z dvojitého zabití v důsledku nebezpečné jízdy a řízení bez řidičského oprávnění. Muži zůstávají ve vyšetřovací vazbě až do konání soudu.

Rodiny mrtvých dívek prožívají smutek. Ten je o to větší, protože by rády pohřbily dívky v Čechách. Na dopravu početných rodin z Anglie však nemají peníze. Na Facebooku proto dobrosrdeční příbuzní vyzvali veřejnost, aby rodinám mrtvých dívek pomohla. Za dva dny se vybralo bezmála 82 tisíc korun a vybírat se bude ještě zhruba měsíc.

Související články

Další články