Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Případ mrtvé influencerky (†22): Policie zveřejnila přesnou příčinu úmrtí!

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Příčina smrti

Po mnoha týdnech spekulací vyšla pravda najevo. Krásná influencerka Gabrielle Petito, která byla nalezena mrtvá v americkém parku Wyoming, byla uškrcena. Informace přinesl zahraniční portál Reuters. Mezi podezřelými je i její přítel, s nímž cestovala, ale ten je již více než měsíc stále nezvěstný.

Jedná se o jeden z nejostřeji sledovaných případů posledních let. Nejdříve zmizení a následné nalezení těla krásné mladé influencerky Gabrielle Petito (†22) vzbudilo vlnu rozhořčených reakcí. Vrah se stále nenašel. Jedním z podezřelých je také její snoubenec Brian Laundry (23), který však záhadně zmizel.

Na úterní tiskové konferenci oznámil soudní lékař, že Gabby zemřela v důsledku uškrcení. Odmítl však upřesnit, jestli byla uškrcena rukama nebo nějakým předmětem. Informace přinesl Reuters.

Cesta se změnila v noční můru

Američanka Gabrielle Petito vycestovala se svým snoubencem Brianem Laundriem přestavěnou dodávkou po Spojených státech. Svou cestu zahájili 2. července a dokumentovali ji na sociálních sítích. Jenže 1. září se Brian vrátil ke svým rodičům sám bez Gabby, což už začalo být zvláštní.

Rodiče Gabby o několik dní později zalarmovali policii, protože jim nezvedala telefon. Její tělo bylo nalezeno 19. září v západním Wyomingu a pitva prokázala, že byla zavražděna. Když policie kontaktovala Briana, odmítl s nimi spolupracovat. Místo toho si sbalil batoh a doma uvedl, že míří do nedaleké přírodní rezervace. Od té doby ho nikdo neviděl a policie po něm stále pátrá. Sestra Briana Cassie uvedla, že nedokáže potvrdit ani vyvrátit, jestli její bratr svou snoubenku zavraždil nebo ne. „Zabil ji? Já nevím,” uvedla. Zároveň dodala, že si není ani jistá, jestli její rodiče nepomáhali Brianovi v útěku před spravedlností.

Související články

Další články