Hanka před třemi lety naletěla podvodnici se psy. Případ bestiální překupnice čivav, která vystupuje pod různými identitami a nic netušícím lidem přeprodává nemocná a slabá štěňata, která mají minimální šanci na přežití, rozrušil modelku Hanu Mašlíkovou (32) natolik, že se i ona svěřila s příběhem, který zažila.

„Mašle“ si před třemi lety pořídila štěně čivavy, kterou pojmenovala Mini. „Majitelka mi po telefonu tvrdila, že jí jsou 2,5 měsíce. Když jsem k ní přijela, tak jsem viděla, že pejsek musí být mnohem mladší. Bohužel jsem se nechala přemluvit, že je prostě jen tak malinká (fenka vážila pouhých 280 g!),“ prozradila Mašlíková.

Ještě v ten samý den fenečka Mini zkolabovala a na veterině Mašlíkové řekli, že štěněti není ani měsíc a že ji budou muset utratit. S tím se ale blondýnka nehodlala smířit a odjela se psem zabaleným v dece k jinému veterináři. „Vzali si ji ode mě a řekli, že se ji pokusí zachránit. Byla tam 14 dní, stálo mě to 35 000 Kč, ale zachránili mi ji. Následujících čtrnáct dní jsem jí musela každou hodinu podávat stříkačkou glukózu. Jednou jsem zapomněla a pejsek dostal děsivý záchvat. Prošla si peklem, ale žije, miluje nás a my ji. Bohužel ji to celoživotně zdravotně poznamenalo. Tu paní bych zavřela, až by zčernala!“ rozčiluje se Hanka, která má doma kromě Mini ještě čivavu Pikola a louisianského leopardího psa Draga.

Cool story a respekt za záchranu zvířátka, jen by nás tedy „off record“ hodně zajímalo, který „šťastný“ nabíječ to tenkrát doopravdy platil.