Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Princové William a Harry ukázali dosud nezveřejněné fotky a prozradili, proč litují posledního telefonátu před smrtí své matky!

Zdroj: archiv Williama a Harryho
Princové Harry a William jsou moderní a snaží se lidem přiblížit co nejvíce. Proto k sobě pozvali i filmaře, kteří natáčeli dokument o jejich matce s názvem Diana, naše matka: Její život a odkaz. Poprvé ukázali veřejnosti dosud nezveřejněné snímky a navíc otevřeně promluvili o posledním telefonátu, který s matkou měli.

Synové Lady Di porušují přísný královský protokol pravidelně. Princ William se po vyhoření mrakodrapu v Londýně objímal s přeživší truchlící ženou a princ Harry zase v rozhlasovém pořadu promluvil o psychických problémech, které vznikly poté, co se nevyrovnal se smrtí své matky.

Nyní se oba rozhodli podělit o detaily ze života s matkou. "Pořád to bolí," řekl v dokument Harry. "Není dne, kdy bych na ni nemyslel," přitakává starší William. "Milovala nás a tu lásku cítím dodnes. Jsem za to velmi vděčný," říká William a je vidět, že má slzy na krajíčku.

Bohužel se dodnes musejí vyrovnávat s její smrtí. Vzpomněli i na poslední telefonický rozhovor, který spolu měli. Toho velmi litují. Diana totiž byla tou dobou v Paříži a za pár hodin zemřela kvůli dopravní nehodě způsobené fotografy. To ale tenkrát samozřejmě nikdo netušil. Harry a William ji tenkrát prý v telefonu odbyli, protože si zrovna hráli se svými bratranci. Rozhovor tak trval pouhých 5 minut, aby se nezdržovali. "Láme mi to srdce, když si na to vzpomenu. Ta chyba mě bude provázet celý život," říká Harry.

Na svoji matku vzpomínají jenom v tom nejlepším Měli ji moc rádi a obdivovali ji, že si dokázala získat srdce milionů lidí. Lady Diana se angažovala v charitě a na rozdíl od jiných se nebála jít do terénu místo toho, aby pouze chodila na charitativní akce a posílala peníze.

"Její mateřskou lásku jsem cítil i tehdy, když jsme oba stáli na druhé straně místnosti," uzavírá dojatý William

Související články

Další články