Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Princeznička Lennon Marlene: Emma Smetana předvedla statečnou dcerku

Emma Smetana a její dítě. Snad se maličké nechtělo spinkat.
Zdroj: profimedia.cz, ShowPix
+ Dalších 32 fotografií
Třicetiletá bývala redaktorka televize Nova Emma Smetana (úředně Emma Smetanová) má dceru s nejdelším jménem v českém šoubyznysovém rybníčku. Lennon Marlene Haj Smetana je moc hezká. To se o ní ví. A nyní se zjistilo, že je statečná po mamince.

Emma Smetana (30) je statečná žena, která se často pere za to, co považuje za pravdu. Občas prohraje, ale to nevadí, její okolí ji stejně považuje za morální autoritu. Je to prostě moc statečná žena, která má francouzské vychování.

Nyní už budeme vědět, že statečná je také její dcera Lennon Marlene Haj Smetana. Ta se narodila v polovině prosince a roste jako z vody. Maminka a tatínek Jordan Haj ji vzali na přehlídku značky Odivi a návrhářky Moniky Drápalové. Akce byla určena pro dospěláky, ale malá Smetana se vůbec nenudila a ani trochu nezlobila. Nepůsobila unaveným dojmem, naopak, byla velmi roztomilá.

Její roztomilost obdivovala také trojnásobná maminka Tamara Klusová. Byla to moc hezká akce a výlet do společnosti se Smetanovým i Hajovi vydařil.

Související články

Další články