Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Princeznička Charlotte na sebe strhla veškerou pozornost: Neuvěříte, co za roztomilou věc udělala!

+ Dalších 99 fotografií
Malá princezna Charlotte (3) na sebe na pondělních křtinách brášky prince Louise (11 týdnů) strhla veškerou pozornost. Dcera vévodkyně Kate (36) a prince Williama (33) roste jako z vody a je neuvěřitelně bezprostřední. Stačilo málo, aby z ní všichni roztáli!

Zatímco teď v královské rodině svou krásou „panují“ Kate Middleton a Meghan Markle, nemůže být pochyb, že za pár let jejich žezlo převezme malá princezna Charlotte.

Všichni jsou z její roztomilosti na větvi a nejinak tomu bylo i na včerejších křtinách prince Louise. Charlotte se celou dobu držela tatínka prince Williama, ale jakmile dorazili ke královské kapli, začala princeznička úřadovat.

Přítomným vyrazila dech svou bezprostředností, když si jen tak mimoděk potřásla rukou s arcibiskupem canterburským Justinem Welbym (62). Byl to rozkošný okamžik, po kterém je nadmíru jasné, že Charlotte se s tím nikdy párat nebude a království jí bude ležet u nohou ještě hodně dlouho.

Související články

Další články