Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Princezna zlaté mládeže: Natálka Jirásková (17) v outfitu za 100 tisíc korun a s kabelkou za 38

+ Dalších 6 fotografií

Dcera moderátorky Ivy Kubelkové (45) Natálie Jirásková (17) se začíná na akcích objevovat stále častěji a se svými modely ráda experimentuje. Na jednu událost dokáže přijít jako víla a na další se obléci jako drsná motorkářka. S přítelem Adamem Mišíkem (25) se zúčastnili premiéry filmu Banger, na které nechyběla redakce eXtra.cz, a Natálka překvapila celokoženým outfitem za sto tisíc korun.

Sympatická blondýnka Natálie Jirásková vyrazila se svým přítelem Adamem Mišíkem na premiéru filmu Banger. Akce se uskutečnila v pondělí 19. září v Praze a dorazilo na ni pořádné množství celebrit. Oficiální premiéra snímku však proběhla již na festivalu ve Varech, kde se Natálka s Adamem taktéž ukázali a kde s nimi redakce eXtra.cz hovořila.

Zřejmě nejvíce na pražské premiéře upoutala pozornost přítomných fotografů i redakci eXtra.cz dcera Ivy Kubelkové Natálka. Ta totiž vynesla celokožený černý outfit, který jí velmi slušel a vzhledem k její štíhlé postavě vypadal opravdu dobře.

Luxus za tisíce

Celokožený outfit byl od německé značky Philipp Plein, která sídlí i na Pařížské ulici. Malá kabelka se zlatými detaily a nápisem Plein stojí na oficiálních stránkách značky 38 tisíc korun. Kožený křivák rovněž se zlatými detaily se zase na oficiálních stránkách prodává za 84 tisíc korun. Kromě toho i kalhoty a boty budou v řádech několika tisíc korun.

Nutno dodat, že oděvy od Pleina jsou opravdu kvalitní, proto je nutné brát v potaz, že za kvalitu i značku si musí lidé připlatit. A je také otázka, jestli Natálka jen nevyplenila maminčinu skříň, nikdy ostatně nepopírala, že si její oblečení s oblibou půjčuje. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy