Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Princezna ze mlejna po 27 letech: Jak dnes vypadá a co dělá představitelka půvabné Elišky?

Princezna ze mlejna po 27 letech: Jak dnes vypadá a co dělá představitelka půvabné Elišky?
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
proměna

Oblíbenou českou pohádku režiséra Zdeňka Trošky (68) Princezna ze mlejna vám jistě nemusíme představovat. I dnes, 27 let od jejího vzniku, baví malé i velké diváky u televizních obrazovek. Mnozí z vás si film určitě spojí s postavou nevinné Elišky, které bylo v době natáčení šestnáct let. Jak dnes její představitelka, herečka Andrea Černá (44), vlastně vypadá?

Vlnité blond vlasy, pomněnkově modré oči a krásný úsměv - tak si Andreu Černou pamatuje asi většina z nás. V roli mlynářovy dcery Elišky jí to skutečně velmi slušelo. Dnes je z půvabné dívky dvaačtyřicetiletá žena, která se spíše než před televizní a filmovou kamerou cítí lépe na divadelních prknech.

Černá nevěděla, zda u herectví zůstane. Považuje se prý spíše za introvertku a tak trochu netušila, jak naložit s popularitou, která ji po úspěchu pohádky potkala. U hraní nakonec zakotvila, ale zvolila si divadlo. Tomu prý rozumí lépe než filmu.

V televizi jste rodačku z Karlových Varů mohli mimo jiné vidět v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Strážce duší či Velmi křehké vztahy. Spolupracuje také často s rozhlasem a filmovými produkcemi.

Štěstí v lásce, které ji potkalo v pohádce, se jí v reálu bohužel vyhýbá. Zatím prý nepotkala nikoho, s kým by chtěla založit rodinu. Čeká, co jí život přinese.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy