Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Princezna zakletá v čase: Marek Lambora byl pro roli prince jasnou volbou

Princezna zakletá v čase: Marek Lambora byl pro roli prince jasnou volbou
Zdroj: Bohemia MP
+ Dalších 10 fotografií
pohádka
Už brzy vstoupí do kin fantasy pohádka Princezna zakletá v čase. Hlavní mužské role se zhostil Marek Lambora (24), kterého televizní diváci dosud znají ze show Tvoje tvář má známý hlas či seriálu Slunečná. Jeho cesta k postavě Jana z Calderónu byla velmi jednoduchá.

Fantasy pohádka s názvem Princezna zakletá v čase vypráví příběh princezny Elleny. Tu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu.

V boji s kletbou princezně pomáhá její věrná nejlepší přítelkyně alchymistka, kterou si zahrála Eliška Křenková Pomocnou ruku podá i princ Jan z Calderónu, této role se ujal divácky oblíbený Marek Lambora. Jeho cesta za touto postavou byla přitom velmi jednoduchá.

Naprostý favorit

Marek Lambora momentálně v diváckých očích válí a velkou oblibu si získal především mezi mladými fanynkami. Možná i proto byl pro tvůrce pohádky Princezna zakletá v čase jasnou volbou. Svěřili se, že se nemusel ani účastnit konkurzu a roli zkrátka dostal.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy