Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Princezna z Jezerní královny: Dcera české Odetty Jitky Schneiderové roste do krásy

Jitka Schneiderová s dcerou.
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
dcera princezny

Pohádka Jezerní královna režiséra Václava Vorlíčka (†88) nebyla jen tak ledajaká. Ve filmu, který se natáčel v Česku i v Německu, se kromě Ivany Chýlkové (59) objevila i tehdy dvanáctiletá Nikol Štíbrová (35), dnes Leitgeb, a krásná Jitka Schneiderová (49). Ta čím dál častěji chodí do společnosti po boku své krásné dcery Sofie Anny. Dokazují to snímky od Herminapress.

Nikol Štíbrová, provdaná Leitgeb, si v pohádce Jezerní královna (1998) zahrála miniroli jako dítě. Tehdy dvanáctiletá stála mezi ostřílenými kolegy. Pohádka se neobešla bez královny českého herectví Jiřiny Bohdalové nebo také uznávané herečky Ivany Chýlkové, která ztvárnila zlou jezerní královnu. Role princezny Odetty se pak zhostila půvabná Jitka Schneiderová. Pohádka, kterou nyní můžete sledovat na ČT1, získala na ČSFD hodnocení 53 %.

Dcera princezny Odetty

Ačkoli od natočení pohádky uplynulo již dlouhých 24 let, filmová princezna je stále krásná. Je tedy jasné, po kom její dcera Sofie Anna (16), jejímž otcem je herec David Švehlík (50), zdědila své půvaby.

Právě Sofie doprovází čím dál častěji svou maminku na různé společenské akce. Naposledy se po jejím boku objevila na finále světové soutěže Elite Model Look, které se uskutečnilo ve Španělském sále na Pražském hradě.

Jitka Schneiderová byla na akci za elegantní dámu. Na sobě měla zdobenou halenku a černý oblek a outfit doladila o krásnou kabelku od Bulgari. Její dcera Sofie Anna Švehlíková oblékla šaty se spadlými rameny od slovenského návrháře Zoltána Tótha a vypadala krásně a étericky.

Podle některých lidí je Sofie Anna celá tatínek. To je ostatně názor, který podle Super.cz zastává i Jitka. „Myslím, že je jenom po tatínkovi,“ tvrdí. Ať tak či onak, oba rodiče mohou být na dceru náležitě pyšní. Ačkoli ve šlépějích svých rodičů zatím nejde, k úspěšné kariéře modelky má velmi dobře nakročeno. Už odmalička se ve světě foťáků a kamer pohybuje, jako malá nafotila kolekci pro známou českou módní návrhářku Ivanu Mentlovou.

I samotná Jitka zásobuje své fanoušky na Instagramu společnými snímky. "Máte nejkrásnější dceru z celého showbyznysu. Nic proti nikomu, ale je nádherná až moc, opatrujte si ji, peníze nejsou vše, ona je jako lilie," napsala pod nedávno přidanou fotku jedna z fanynek. "Podoba dcery je velká, za chvíli nahradí maminku svou krásou," dodává další.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy