Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Princezna se zlatou hvězdou slaví 83 let: Proč Marie Kyselková skončila v léčebně?

Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Představitelka jedné z nejznámějších filmových princezen, herečka Marie Kyselková, dnes oslaví 83. narozeniny. Svou rolí krásné Lady v pohádce Princezna se zlatou hvězdou se zapsala do srdcí mnoha diváků. Co dělá bývalá manekýnka dnes a proč skončila s herectvím?

Když se Marie Kyselková zúčastnila konkurzu na princeznu do pohádky Princezna se zlatou hvězdou, bylo jí čtyřiadvacet let. Byla to její třetí a také poslední filmová role. Předtím se objevila ve filmech Větrná hora či Bomba, ale po úspěchu v pohádce se ke hraní již nevrátila, dala přednost rodině a péči o syna Ondřeje. Toho má s hercem Petrem Haničincem, který měl ovšem rád noční život a měl slabost pro ženy. “Líbil se děvčatům a ženám a ony se líbily jemu. Já jsem byla jeho druhá manželka, potom se oženil ještě dvakrát. Rozchod mě velmi bolel a byla jsem nešťastná,” uvedla kdysi v jednom z rozhovorů Kyselková.

Tři měsíce po rozvodu ale potkala o dvanáct let mladšího zubaře Vladimíra Demka, s nímž má dcery Alžbětu a Žofii. Po boku druhého muže prožila krásných čtyřicet let, dokud neodešel na věčnost. Marie byla matkou na plný úvazek, jen občas si přivydělala domácími pracemi. Až v důchodu se nechala zaměstnat jako vrátná na strahovských kolejích.

V poslední době bývalou herečku trápí zdraví. Musela podstoupit operaci krčku, po níž má potíže s pohyblivostí. Ty ji údajně natolik rozhodily, že byla hospitalizována v léčebně v Bohnicích Momentálně by už ale měla být nějaký čas doma, ve společnosti dcery a vnučky, které s ní bydlí.

Související články

Další články