Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Princezna Jasněnka slaví 50: Pomeje mi zničil kariéru a nedalo se s ním žít

Jiří jí údajně zničil kariéru.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Herečka Michaela Kuklová (50) dnes oslaví padesáté narozeniny. V paměti filmových diváků ale stále zůstává jako legendární princezna Jasněnka. Míša ve své době patřila mezi naše nejobsazovanější a nejkrásnější herečky. Jak sama říká, byla období, kdy šla z role do role. Pak ale přišel krutý pád. Kvůli svému bývalému manželovi Jiřímu Pomeje (53) přišla o hodně zakázek.

Herečka Michaela Kuklová měla naprosto perfektně našlápnutou kariéru. Kromě toho, že byla nádherná, měla i velký talent. V 90. letech potkala svou velkou lásku Jiřího Pomeje (53). Dlouhou dobu vypadali jako naprosto ideální pár a prožili spolu krásných patnáct let.

Jenomže konec jejich vztahu doprovázely hodně ošklivé události, o kterých se v pozdější době Míša rozpovídala. "Od třinácti let jsem šla dvanáct let z role do role, aniž bych poskytovala rozhovory a chodila na večírky. To jsem začala až s Jirkou. On mi třeba radil i v tom, co mám mít na sobě,“ řekla v rozhovoru pro magazín Ona Dnes.

Neúspěšný producent chtěl mít zkrátka ze své ženy hvězdu první velikosti, ale spíše jí svým počínáním uškodil, protože s ní neustále manipuloval, ovšem špatným směrem.

„Poctivě jsem se snažila plnit roli „hvězdy“, ale nebylo mi to vlastní. Když jsem třeba odhalila své tělo v pánském prestižním magazínu, byla jsem přesvědčená, že jsem někde porušila něco jako své vnitřní vyzařování,“ svěřila se portálu Aha.cz.

„Milovala jsem ho, ale upřímně řečeno, nakonec se s ním vůbec nedalo žít,“ pokračovala v dalším rozhovoru pro Blesk.cz. Největší pád nastal, když půvabné herečce začal Pomeje dělat producenta. Najednou začala mít nouzi o práci.

„Mám za sebou okolo stovky rolí a jen dvě z nich byly od Jirky. A to bylo pro mě nejtěžší období, protože teprve po natočení těchto rolí jsem měla práce nejméně. Stejné to bylo s dabingem. Než firma Jirky začala na nějaký čas vyrábět dabingy, dabovala jsem téměř denně. A ze dne na den se mi všechna studia, až na výjimky, zavřela,“ dodává.

Po patnácti letech, kdy herečka pochopila, že takhle to dál nejde, si našla milence a následoval rozvod a konec velké lásky.

Související články

Další články